Markit (1.0.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Created
it: Creato

en: Score
it: Punteggio

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Owner ID
it: ID proprietario
