Markit (1.0.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған
