Markit (1.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Created
lt: Sukurta

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
