Markit (1.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
