Markit (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း
