Markit (1.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Created
pl: Utworzono

en: Score
pl: Wynik

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Owner ID
pl: ID właściciela
