Markit (1.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Score
sk: Skóre

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
