Markit (1.0.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Score
th: คะแนน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
