Markit (1.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
