Markit (1.0.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Score
be: Адзнака

en: Machine name
be: Машынная назва
