Markit (1.0.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Name
cy: Enw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Score
cy: Sgôr
