Markit (1.0.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Created
he: נוצר

en: Score
he: ניקוד

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
