Markit (1.0.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Score
hi: स्कोर

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम
