Markit (1.0.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: Score
id: Skor

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin
