Markit (1.0.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Created
ja: 作成

en: Score
ja: 得点

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Owner ID
ja: オーナー ID

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
