Markit (1.0.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Score
oc: Marca

en: Machine name
oc: Nom sistèma
