Markit (1.0.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
