Markit (1.0.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Created
ru: Создано

en: Score
ru: Результат

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Owner ID
ru: ID владельца

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
