Markit (1.0.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
