Markit (1.0.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Score
tr: Puan

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı
