Markit (1.0.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Created
uk: Створено

en: Score
uk: Вага

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Mark
uk: Позначити

en: Unmark
uk: Зняти позначення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Owner ID
uk: ID власника

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
