Markit (1.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Name
bn: নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
