Markit (1.0.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Created
et: Loodud

en: Score
et: Tulemus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Owner ID
et: Omaniku ID
