Markit (1.0.3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Score
hu: Eredmény

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Owner ID
hu: Tulajdonosazonosító

en: Target Entity Type
hu: Cél entitástípus

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
