Markit (1.0.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað
