Markit (1.0.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Score
vi: Điểm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
