Markit (1.0.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Created
ca: Creat

en: Score
ca: Puntuació

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
