Markit (1.0.3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
