Markit (1.0.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
