MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Element
am: አባል
