MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Log
ast: Rexistru

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Synonyms
ast: Sinónimos

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Done
ast: Fechu

en: Filter
ast: Filtru

en: Configuration
ast: Configuración

en: Profile
ast: Perfil
