MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Exclude
bs: Isključi

en: Profile
bs: Profil
