MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Log
eu: Log-a

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Done
eu: Eginda

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Wildcard
eu: Komodina

en: Profile
eu: Profila

en: Debug
eu: Araztu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
