MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Log
kk: Журнал

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Profile
kk: Профиль
