MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Log
oc: Jornal

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Synonyms
oc: Sinonimes

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Exclude
oc: Exclure

en: Done
oc: Acabat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Wildcard
oc: Joker

en: Profile
oc: Perfil

en: Debug
oc: Depuracion

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
