MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Log
pt: Registro

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Search
pt: Buscar

en: Synonyms
pt: Sinônimos

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Exclude
pt: Excluir

en: Done
pt: Concluído

en: Filter
pt: Filtrar

en: Configuration
pt: Configurações

en: Wildcard
pt: Curinga

en: Profile
pt: Perfil

en: Debug
pt: Depurar

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Element
pt: Elemento

en: No Match
pt: Não Confere
