MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Log
sk: Záznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Done
sk: Hotovo

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Wildcard
sk: Zástupný znak

en: Profile
sk: Profil

en: Debug
sk: Ladenie

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: No Match
sk: Žiadna zhoda
