MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Log
uk: Журнал

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Synonyms
uk: Синоніми

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Done
uk: Готово

en: Filter
uk: Фільтр

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Profile
uk: Профіль

en: Case Sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Accuracy
uk: Точність

en: Debug
uk: Зневадження

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Element
uk: Елемент

en: No Match
uk: Не збігається

en: Add Profile
uk: Додати профіль

en: Class Name
uk: Назва класу

en: Exactly
uk: Точно
