MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Synonyms
cs: Synonyma

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Done
cs: Hotovo

en: Filter
cs: Filtr

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Wildcard
cs: Zástupný znak

en: Profile
cs: Profil

en: Debug
cs: Ladění

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: No Match
cs: Nesouhlasí
