MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Log
eo: Loglibro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Synonyms
eo: Sinonimoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Profile
eo: Profilo
