MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Log
he: יומן פעילות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Synonyms
he: שמות נרדפים

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Done
he: בוצע

en: Filter
he: סינון

en: Configuration
he: הגדרות

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Debug
he: אתר באגים

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Element
he: אלמנט
