MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Synonyms
mr: समानार्थी

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Filter
mr: गाळणी

en: Configuration
mr: संरूपण
