MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Done
sl: Opravljeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Profile
sl: Profil

en: Debug
sl: Razhroščevanje
