MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Log
te: చిట్టా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Filter
te: వడపోయి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
