MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Debug
bn: ডিবাগ
