MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Synonyms
hi: समानार्थी

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Done
hi: पूर्ण हुआ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Debug
hi: डिबग

en: - Select -
hi: - चुनें -
