MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
