MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Done
jv: Rampung

en: Filter
jv: Saring

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Profile
jv: Profil

en: - Select -
jv: - Pilih -
