MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Synonyms
km: វេវចនសព្ទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Filter
km: តម្រង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
