MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Synonyms
ml: പര്യായങ്ങൾ

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
